Reference

caret-down caret-up caret-left caret-right
26. 01. 2013 – Hranicar

Musím říct, že reference na Boba nezklamaly. Velká pochvala za dovezenou nádhernou GSA´09, se 33k km. Veškerá komunikace super, to čekání stálo za to.

19. 03. 2015 – Michal z Kobylí

Po prohlédnutí a marném ježdení po inzerátech v CZ jsem vzal telefon a zavolal a dohodnul pro švagra motorku z Německa. Není to teda BMW Grin ale Varan. Vše je OK. Tímto ješte 100krát díky za ochotu a dovoz mota, které je fakt paráda. Vážně dík.

06. 11. 2014 – Medved

Přivezen od Boba naprosto luxusní kousek 1150 gsa. Přístup a jednání naprosto vstřícné, motorka přivezena až pod nos, papíry a veškerá dokumentace na místě do ruky, prostě paráda. Ještě jednou děkuji

27. 01. 2013 – Martin Kment

Dovezl jsem si od Boba 1150GS, splněný sen po malém GS a nemám slov! Bobovo jednání je prostě u nás nevídané. Kdyby se polovina prodejců nejen motorek (čehokoliv) starala o zákazníka jako Bob, tak by to tu vyhlásili za wonderland. Tímto Bobovi ještě jednou moc děkuji a doufám, že tahle milenka mi vydrží napořád.

15. 02. 2013 – jenda13

Bob mi dovezl nádhernou F800ST. V perfektním stavu a za dobré peníze. Dohoda s ním je naprosto bezproblémová, na čem jsem se s ním domluvil, to platilo. Nebyl problém mu dát zálohu dopředu, vše zařídil a dovezl. V Německu má dobré kontakty, takže u mnou vybrané motorky (vybral jsem si ji na mobile.de) mi vyjednal slevu 100Eur. Motorku dovezl, udělal TK, zařídil všechny papíry které jsou potřeba k přihlášení. Motorku předvedl, vše vysvětlil.
Jsem rád, že u nás ještě existují lidi, kterým se da věřit a staví svůj byznys na dobré pověsti a kvalitní službě zákazníkovi!
Za sebe můžu Boba jen doporučit. Ušetřil mi dost času s dovezením motorky a lítaček okolo toho, nemam totiž auto a čas. Sam si neúčtuje žádné přemrštěné ceny a je to hodně vřelý člověk takže se s nim da na všem domluvit.

23. 04. 2015 – Kusala

Ahoj Bobe!
Děkuji za dovoz parádní 1150 ADV a též za příkladný přístup a jednání!